Einde ijspret

      Reacties uitgeschakeld voor Einde ijspret

Het lijkt erop dat ‘Koning Winter’ het land heeft verlaten en zal naar verwachting deze winter niet weer terugkomen.  De temperatuur is inmiddels gestegen naar 10 graden boven nul. We kijken terug op een paar schitterende schaats-dagen waarop jong en oud onbevangen rondjes heeft kunnen maken op de ijsbaan.

Dankzij de inzet van onze vrijwilligers was de ijsbaan en het materieel optimaal voorbereid op de vorst. Tijdens de opening van de ijsbaan hebben de vrijwilligers alles in goede Corona-banen geleid, waarvoor onze dank.

Alle bezoekers willen wij bedanken voor de positieve reacties en vooral voor het begrip voor de beperkende maatregelen (waaronder de sluiting van de kantine) waar wij allemaal mee te maken hebben gehad.

Onvermijdelijk tijdens een schaats periode zijn de slachtoffers die ‘vallen’. Voor hen veel sterkte en beterschap.

Wij gaan nu in zomerslaap en zijn voor de winter wel weer wakker. Nogmaals iedereen bedankt en op naar een mooi voorjaar.

Bestuur ‘IJsclub Marum West’